اخبار
1396/10/03 18:13

خدمتی نوین از مدرسه شطرنج آریا

یکی از هدف های تحول اداری در مدرسه شطرنج آریا ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری آن می باشد. سازو کار های لازم در ارائه خدمات مطلوب ومناسب و موثر به مردم تحت عنوان طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در نظام اداری، دارای اهمیت ویژه ای است که اطلاع رسانی مناسب به مراجعان در باره نحوه خدمت رسانی از طریق سایت ، سامانه تلگرامی در فضای مجازی و فرم های تکریم ارباب رجوع ؛ فاصله زمانی بین پرسش و پاسخ است که در اطلاع رسانی امری ضروری و مهم به شمار می رود. در بحث تحول اداری، طرح تکریم ارباب رجوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در حقیقت هدف اصلی از تحول اداری، تکریم ارباب رجوع و تکریم هنرجویان و خانواده محترم آنان می باشد . موضوع رعایت کرامت انسانی از موضوعاتی است که چه در ابتدا ی اسلام و چه در حال حاضر مسئولین و مدیریت مدرسه تاکید دارند .با ایجاد سامانه انتقادات و شکایات و پیشنهادات و همچنین در اختیار قرار دادن فرم های تکریم ارباب رجوع  هدف اینست :

1-      شفاف و مستند سازی نحوه ارائه خدمات به ارباب رجوع در صورت ارائه هرگونه  شبه .

2-       اطلاع رسانی از نحوه ارائه خدمات به هنرجویان .

3-       بهبود و اصلاح روشهای ارائه خدمات .

4-       نظارت بر حسن رفتار کارکنان ، مدیریت و اساتید .

5-       مشارکت والیدن و هنرجویان با ارائه پیشنهادها  در ارائه فضای مناسب آموزشی و خدمات منوط به آن .

6-      جلوگیری از هرگونه جو بدبینی و طرح شکایات نادرست و تنش زا .

7-      پاسخ مسئولانه و مستند و مستدل به انتقادات و شکایت طرح شده در اسرع وقت و رفع عیوب موجود.

8-      بکارگیری پیشنهادات سازنده و دعوت به کار از طراح پیشنهادات کاربردی .

9-      ارائه بازخورد آماری این موضوعات در سیستم های اطلاع رسانی مدرسه .

 آنچه مسلم است طرح تکریم و خدمت رسانی به  شما عزیزان مورد توجه مدیریت مدرسه شطرنج آریا بوده است و اجرای این طرح موجب پویایی و رشد این مجموعه آموزشی خدمتگزار خواهد بود . خواهشمند است ما را یاری نمایید . بدهی است هر گونه درخواست و طرح شکایت و انتقادات از سوی شما همراهان گرامی بصورت محرمانه در نزد مدیریت باقی خواهد ماند .

سامانه تلگرامی انتقادات و پیشنهادات و طرح شکایات مدرسه شطرنج آریا

assistance_ariachess@

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
اخبار
 • مسابقه هفتگی مدرسه شطرنج آریا در تاریخ پنج شنبه 96/09/23

  طبق روال همیشگی مدرسه شطرنج آریا ، در تاریخ 96/09/23 روز پنج شنبه ساعت 10 صیح مسابقات داخلی  با ریتینگ داخلی و با حضور بازیکنان و مربیان برتر شطرنج استان البرز در شعبه مرکزی  برگزار خواهد گردید.
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 16 آذر96

  🏆مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا در شعبه مرکزی با حضور ۳۲ نفر طی ۶ دور برگزار شد که در پایان دانیال عباسی با ۵.۵ امتیاز قهرمان شد ، استاد فیده مهرداد صداقتی و اقای مهیار نجفیانپور با ۵ امتیاز دوم و سوم شدند.
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 17 فروردین 96

  اولین دوره مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) در سال جدید امروز 17 فروردین 96 برگزار شد ، 16 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 6 دور به رقابت پرداختند که در پایان امیرحسین مصدق در ادامه روند رو به رشد خودش در هفته های اخیر با 6 امتیاز مقتدرانه قهرمان شد ، حمیدرضا طهماسبی و سپهر عظیم نژاد با 4.5 امتیاز دوم و سوم شدند
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج اریا - 19 اسفند 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته همزمان با مسابقات اوپن شهید فهمیده کرج برگزار شد ، 20نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 6 دور به رقابت پرداختند که در پایان امیرحسین مصدق در ادامه روند رو به رشد خودش در هفته های اخیر با 5.5 امتیاز مقتدرانه قهرمان شد ، سینا عربلو با 5 امتیاز دوم شد و علیرضا اسدی با 4.5 امتیاز به مقام سوم رسید
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 5 اسفند 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته نیز با استقبال خوبی همراه بود ، 38 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 6 دور به رقابت پرداختند که در پایان نوید ملاصالحی با 5.5 امتیاز مقتدرانه قهرمان شد ، محمدیاسین زعیم آزاد ، سینا عربلو و علی بهادری نیز با 5 امتیاز دوم تا چهارم شدند
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 28 بهمن 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته نیز با استقبال عالی بازیکنان همراه بود ، 44 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 6 دور به رقابت پرداختند که در پایان پارسا مجیدی با 6 امتیاز مقتدرانه قهرمان شد ، کیا عربلو و نوید ملاصالحی نیز با 5 امتیاز دوم و سوم شدند.
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 21 بهمن 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته با استقبال عالی بازیکنان همراه بود ، 50 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 7 دور به رقابت پرداختند که در پایان سه بازیکن با 6 امتیاز و بر اساس پوین شکنی ها در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
  1. نوید ملاصالحی  2. پارسا نعیمی  3. بردیا مدبری
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 14 بهمن 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته با حضور 15 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 7 دور برگزار شد که در پایان 3 بازیکن با 6 امتیاز در صدر قرار گرفتند و برای مشخص شدن نفرات برتر بصورت دوره ای و رفت و برگشت با هم بازی کردند و سینا عربلو قهرمان شد ، حمیدرضا طهماسبی دوم شد و کیا عربلو به مقام سوم رسید.
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 7 بهمن 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته با حضور 32 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 8 دور برگزار شد(در پایان دور هفتم 5 بازیکن هم امتیاز بودند که با توافق همه بازیکنان 1 دور به صدرنشینان اضافه شد) که در پایان حمیدرضا طهماسبی با 8 امتیاز مقتدرانه قهرمان شد ، سینا عربلو و کیا عربلو نیز با 6 امتیاز دوم و سوم شدند.
 • مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا - 30 دی 95

  مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا (شعبه گوهردشت) این هفته با حضور 27 نفر به سرداوری میثم امینی بیات در 7 دور برگزار شد که در پایان علیرضا اسدی با 6 امتیاز قهرمان شد ، حنانه مهین روستا و امیرحسین مصدق با 5.5 امتیاز دوم و سوم شدند.